Jaký máte styl vy ?

18. 03. 2009 | † 26. 03. 2009 | kód autora: X5L

emo

 

emo je souástí našich životních stylů je to velmi várazný styl který zahrnuje součást pocitů jak veselých tak zarmoucených . Emo nemá žádná pravidla z celé naší republiky tvoří všech pravých emo lidí pouhých 8 %.Existují pozeři kterých tvoří víc jak 20 % .Ale teď pár emo obrázků:

Emo má hlavní zásady vždy patku do půly tváře a silně zmalovaně oči ,ale tohle se píše na všech blogách o emo tak to nechci protahovat .

 

 

 

retro

 

Retro vizáž - brýle

Retro se vyznačuje velkými slunečními brýlemi. Krásné brýle můžete koupit v obchodních sítích Takko nebo 7 Days, cena je kolem dvou stovek, takže žádná závratná suma v tom není.Nejenže brýle vypadají na očkách fantasticky, ale zároveň chrání oči před UV zářením. Brýle by měly obličej zkrášlit, takže si ze zásady vybírejte brýle, které se k vašemu obličeji hodí nejen tvarově, ale i barvičkou. V retro světě letí hnědo-červené cool barvičky s velkými tmavými obroučky.

Retro vizáž - líčeníHolky žijící retro stylem se malují výstředně - málo, ale výrazně. Stačí jen použít velmi světlý podkladový make-up, doplněný ještě světlejším pudrem. Hodně výrazný odstín rtěnky, nejčastěji sytě červený, který zvýrazní krásně obličej. Na očka stačí pouze černá linka, černé oční stíny a řasenka. Typickou představitelkou Retro malování je hvězda seriálu Odložené případy Kathryn Moriss.

Retro vizáž - vláskyRetro vlasy jsou výjimečné svou nepřirozenou barvou, která v podání retro dívek vypadá skvěle až přirozeně. Zdá se vám tato věta nesmyslná? Vůbec ne, přesně tak vypadají vlasy retro dívek. Vlasy se obarvují nejčastěji na tmavě hnědou nebo černou barvu, popřípadě i na blond. Z vlasů jde přitom jednoznačně vyčíst, že jsou obarvené. Sestřih mohou mít vlásky nepravidelný, stejný jako má Kathry...

.... Kathryn vlasy obarvené nemá, protože do retro stylu patří samy od sebe a je zbytečné je přebarvovat. Druhým typem sestřihu jsou rovné, načesané vlasy s rovnou ofinou. Ofina se k tomu všemu do světa módy vrací společně s kouzelnými čelenkami. Moc hezky vypadají tenké čelenky s puntíky.

Retro oblečení

Oblečení v retro stylu může působit staromódně, ale opak je pravdou. Retro zažívá v oblékání největší rozmach. Cool jsou převážně barvy černé, bílé a červené. Kárované, kostkované nebo puntíkaté střihy jsou teď nesmírně IN. Stačí se jen trochu odvázat. Obléct se třeba do slušivě líbezného černobílého kostýmku s červeným páskem, který vypadá fantasticky. Do retro stylu patří také proužky, úžasné jsou trika fialová, červená, šedá, černá nebo bílá.

Retro doplňkyTypickým krásným doplňkem v retro stylu je šála, která by neměla mít přes příliš výrazné barvy, ale naopak by mohla být co nejvíce vzorovaná (puntíky, kárování, kostkování...). Do módy se opět navrací dlouhé korále v černých nebo bílých barvičkách. Korále nejenže působí moc hezky a jsou zároveň v retro stylu, ale také vypadají senzačně trendy. Stejné jako s korály je to i s náramky, dřevěné nebo plastové tvary v odstínech retra jsou úžasné. Ovšem ať už si oblečete cokoliv a nalíčíte jakkoliv zůstaňte vždycky samy sebou!!!;o

 

 

select styl

TEnto styl je velmi podobný barbie stylu , ale naopak nenosíte jen růžovou barvu a samou hello kitty a takoví ty píčovinky :-D

Je to styl který vždy musí byt perfetní  dívka je ždy dokonalá jako "barbie!

kalhoty : někdy úzké někdy mírně do zvonu někdy volnější

tričko mikina tílko: hlavně jednobarvné ty mají přednost ale nesmí to být chudé ždy to musí mít šmrnc nějakou bižuterií a nebo se sladěným páskem .

táke mohou byt trička s nápisam nabo obrázky ale k tomu si musíte vzít ulítlé korále nebo výraznou vestičku nebo něco takovýho:-D tílko jsou také libo

mikina může být ulítlá nebo praktická jednobarevná musí ladit a nesmí být voplácaná jak to někteří vietnamští obchodníci prodávají :-D

tuniky se nosí velmi často třeba i motivované tuniky nebo praktické s páskem a dopňky ale také třeba svetr který je udělaný do tuniky hned jsem si jeden takový pořídila :-D

boty můžete mmít jakekoliv ale né prostě že máte červenou bundu a zelené kozačky :-D musí to být sleděné a dokonalé protoje to vyvedeno z

barbie.

 

 

scene

 

Scene kids jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní.
Scene kids milují zábavu kolem sebe.Spousta lidí si mylně plete scene kids s emo .Je to ale hodně podobné.Rozdíl je v tom že scene kids nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u Emařů moc často nesetkáváme.

NÁZORY SCENE KIDS

Scene kids jsou velmi veselí a pořád se smějou.nemají rádi smutné lidi kteří berou vše příliš vážně.Velmi populární je být sXe což znamená nekouřit nepít alkohol ,nebrat drogy a u některých případů nepožívat ani kofein.hodně scene kids jsou vegani,ale ne vždy to dodržují.

81.6% scene kids má Myspace

MLUVA SCENE KIDS

Velmi často používají slovíčka typu: rawrr","you are the sex," "bang bang bang," "i'm a ganstaa,"
Hodně používají slova typu"rad" a "stellar"

Scene kids mají rádi pokemony,ninja a podobné postavičky.

Scene kids milují focení .často se fotí se zakrytou pusou nebo očima.všechny fotky si upravují v photoshopu do té míry že vypadají jako plastoví.prostě dokonalost.scene kids mají velmi vysoké sebevědomí a nesnesou na sobě jedinou chybičku.V Americe jsou scene kids ještě více nenávidění než emo.žádná scene girl o sobě neříká že je scene.

SCENE OBLEČENÍ

Kalhoty = uzké těsně přiléhavé jeansy v různých barvách,nejen v černé.holky nosí barevné ulítlé sukně a pod ně leginy.

Trička = trička s co nejvíc ulítlým nápisem,
Hello kitty,mráčky,duha,sluníčka,puntíky,proužky,trčka kapel,srdíčka atd.

Šperky = populární jsou barevné korále,čím větší tím lepší.Na krku pověšené různé přívěšky ve tvaru srdce apod..Scene kids nosí také pyramidové pásky jako emo.Obří náušnice jsu velmi časté.Do vlasů si dávají veliké mašle nebo nějaké dětské sponkySponky s hello kitty,korunky apod..

Boty = vansky-kostičkované
Barevné baleríny
Conversky - každá jiná nebo tkaničky na každé botě jiné.

Scene make-up = jak holky tak i kluci sází na velmi výrazné líčení.
Nejzákladnější jsou velmi tmavé linky kolem očí,které mohou být dotáhlé až za hranici obočí.
Scene girls nosí velíké umělé řasy a hodně namalované oční víčka barevnými stíny.Objevují se barvy jako-modrá,fialová,žlutá,oranžová a červená.Nezáleží tolik na barvách ale na originalitě nápadu..

Scene vlasy a úcesy = jedna z nejdůležitějších věci jsou u scene kids vlasy.
Jsou bud hodně tmavé nebo naopak velmi světle blond.
Do svého úcesu přidávají hodne barevných pramínků v několika barvách.zase platí pravidlo že čím víc crazy tím lí...

....Holky mají často prodloužené vlasy.Ofina spadá do očí ale nikdy není uplně přes oči,protože by nebylo vidět líčení.Vlasy jsou nahoře na hlavě rozcuchané a dole jsou prameny absolutně rovně vyžehlené.

 

 

 

Dnes už je ale punková móda podstatně jiná, stala se opravdovým módním stylem a ztrácí všechna svá počáteční znamení. Dnešní děvčata totiž ukazují, že i v "punkovém" oblečení se dá vypadat dobře. Musíme však rozlišovat mezi opravdovým punkem, který se stále věrně drží prvotních zásad, a snahou chtít být in - neboť punk ve své nejmodernější podobě patří k nejaktuálnějším trendům.

Punkových stylů je několik, většinou jsou si však velice podobné. Staromilečtí punkeři i punkerky nosí většinou číra (vyholená hlava až na část delšího vlasového porostu, který nechávají povlávat na hlavě nebo jej pečlivě nagelují a vytvarují do nejrůznějších stojatých tvarů, většinou se neobejdou bez výrazné barvy na vlasy - vedou modrá, zelená a především pak červená). Delší umaštěné a nečesané vlasy se taky počítají.

Velice populární jsou poměrně nevzhledné piercingy všeho druhu a počtu méně už pak tetování. Místo normálních hezkých šperků se nosí řetězy, nejlépe se zámečkem místo přívěsku. Čím větší a tlustší, tím samozřejmě lépe. Přívěsek pak hravě nahradí třeba i vidlička nebo špunt do vany. Kreativitě se rozhodně meze nekladou. Punker nesmí opustit domov bez řádného množství spínacích špendlíků, které slouží místo náušnic i jako nezbytná dekorace oblečení.

Punkeři se většinou oblékají do černé barvy, oblíbená je i červená. Trika jsou často pečlivě roztrhaná a s obrázkem oblíbené, jak jinak punkové kapely. Kalhoty by měly být úzké a velice přiléhavé (samozřejmě nejlépe černé), na škodu není je chaoticky odsavovat. Populární jsou i červené kostky, nebraňte se ani proužkům. Neobejdete se bez okovaného pásku. Nutností je vytahaný svetr ála Kurt Cobain. Především pánové si pak musí pořídit křivák - koženou bundu.

V zimě, na jaře, v létě i na podzim, tedy po celý rok se nosí zásadně pevné kožené boty, v tom nejlepším případě "martensky", k zahození nejsou ani boty značky Steel. Dají se pořídit ve všech možných barvách i velikostech. Jen si na ně budete muset našetřit, nepatří totiž k tomu nejlevnějšímu.

Dobrá zpráva pro všechny potenciální punkerky je, že se nemusí starat o svojí postavu. Punk totiž brojí právě proti dokonalým slečinkám z fitka. Nicméně měly by zapomenout na podtrhování své ženské krásy, na to se taky příliš nehraje. Maximálně si mohou zviditelnit kukadla černou tužkou. V punkové módě se hraje hlavně na originalitu, počítá se každý nápad, jak pro svůj outfit využít co nejobyčejnější předmět každodenní potřeby. Nedivte se tedy potom, když někde na koncertě narazíte na týpka se záchodovým prkýnkem na krku.

Moderní punková móda se od téhle v lecčem liší. Dalo by se říci, že se jen inspiruje tím nejzajímavějším. Na slušivých tričkách najdete natištěné punkové symboly (anarchistické áčko), džíny si slečny opásávají pásky s malými pyramidkami, boty martensky nosí velké množství současné mládeže. Nechte se tedy inspirovat i vy a trošku si obohaťte šatník. Ubráníte-li se přílišné extravaganci (všeho moc škodí, mohli byste pak totiž vypadat spíše komicky než světácky), budete za hvězdy.

 

 

barbie

 

Co je to barbie styl?

Barbie styl je holčičí styl, který je docela dost oblíbený, ale i nenáviděný. Dívky nosí vlastně co nejvíce růžové, zajímají se o modu a pořád o sebe pečují. Nikdy na nich není vidět

ani jedna chybička a když už, tak jsou z toho velmi nešťastné. Každý měsíc si kupují modní časopisy a zjišťují nejnovější diety a modní trendy tak, aby jim nic neuniklo. POZOR!!! Ale nejsou to žádné nafoukané fiflenky, které neví kolik je 1+1, jak si to o nich většina antibarbie myslí. Pořád je jen pomlouvají a proto také vznikly vtipy o barbínách a blondýnkách. Jasně, můžete potkat namyšelnou a "blbou" barbí, ale to neznamená, že jsou takové všechny. Já sama o sobě barbie neodsuzuju, sama jsem taková napůl barbie, kterou baví moda a trendy věci. Hodněkrát slýchávám od známých narážky typu "opravdová od Matella", ale už mi to přestává vadit.

Jak být barbie?

Teorie je velmi jednoduchá, ovšem v praxi se hodně nadřete, milé díky. Ze všeho nejdříve si jděte koupit nejnovější dívčí časopisy, které zrovna vyšli a přečtěte si, co je právě "in", čím o sebe pečovat a co je právě nového v showbyznysu. Také projeďte internet a zjistěte si co nejvíce informací o známých modních návrhářích typu Dolce a Gabanna, Levis, Gucci, Versace atd... To by barbie měla zvládat na jedničku. Někdy se docela divím, kldyž se mě nekdo zeptá, co nebo kdo je to Gucci.. no nic. Dále projeďte, milé dámy, svůj šatník, vyházejte z něj vše, co už stejně nikdy nosit nebudete a nebo to, co už není "in". Pokud nemáte moc doplňků, které jsou nezbytností pro dokonalý outfit, rozbijte prasátko, zajděte na mega nákupy a nakupte co nejlepší věci. Neříkám,

že musíte hned do těch nejdražších obchodů, pokud na to nemáte, postačí obyčejná bižuterie, kde si koupíte různé čelenky (které teď mimochodem docela dost letí) třeba za 30,-... to bohatě postačí. Také by to chtělo nějaký výrazný a trendy pásek, který se hodí k jakýmkoli džínám nebo tříčtvrťákům. Dále také zajděte do drogerie a kupte si ty nejpotřebnější věci (odličovací mléko, čistící vodu, krém, kosmetické tamtonky, lehké stíny, lesk na rty, voňavka- to jsou ty nejpotřebnější věci, pokud nemáte...). A co ještě schází k dokonalosti? Být opravdová "lady"... Oriflamelady nebo avonlady.. nebo třeba i jiná "lady"... objednávejte pro své kamarádky kosmetiku, tím se více zviditelníte a všichni si všimnou vaší změny.

Jak se oblékat?

 

Oblékání- to je hodně široký pojem. Barbie styl je ně co mezi sportovním a elegantním stylem. Samozřejmě hodně růžové, to ovšem neznamená "vše růžové", jak si hodně lidí myslí. Čím originálnější, nápadnější a odvážnější střihy, barvy, kombinace, tím lépe. Jasně, že tím nemyslím roztrhanou, počkámranou mikinu a tvrdit o ní, že je to "in"...to fakt ne (teď jsem to trošku s tím příkladem přehnala, hi). Vždy byste měly být sladědné, jak barevně, tak střihem. Když je ráno zima, klidně si vezměte zimní bundu, to je v pořádku, ale neberte si k tomu 3/4 kalhoty, které máte rády. Tak nějak to myslím. A když si vezmete oranžové triko a zůžovou mikinu ze které triko kouká, taky to není nic moc.

Jak reaguje okolí?

Hodně lidem se líbí holky s vkusem, zprávně oblečené, sladěné, dokonalé. Ale jak to už u nás bývá, jsou i tací lidé, kterým se nezavděčíme. Nevím, zda je to tím, že závidí nebo je to prostě jen odpor k tomuto stylu, ale hodně lidí nemá rádo, jak oni říkají, nafoukané holčičky, které se nedokáží bavit o ničem jiném, než o modě a růžové barvě. Rádi nás přirovnávají k Paris .

A hlavně nosit růžovou!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

fake styl (čti fejkstyl)

1,vlasy dlouhé , krátké , po ramena jak vám vyhovují

2,lehké líčení :

řasenka

tužka

lehké stíny k oblečení

lesk

3,vždy doplňkyod obyčejného řetízku po dlouhé masyté korále

4,oblečení výrazné moderní někdy také tmavé podle nálady.

Většinou jsou to nápisy nebo s motivovanéma obrázkama.

Říká se že tenhle styl frčel společně se scene stylem až na vlasy a výrazné líčení.

Většinou je to moderní oblečení.

5,boty jsou také různé od skate bot po žabky

6,myslím že tento styl bude vyhovovat mnoha lidem

 


 

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.